Herkese merhaba!

Fikir Annesi, kadın kadına iş/yaşam konuşmak birbirimize destek olmak için temel odağı ilham veren kitaplar, filmler, spor, beslenme, teknoloji, zaman yönetimi, verimlilik, girişimcilik, proje yönetimi, kişisel gelişim, bireysel öğrenme, hayata değer katma odaklı bir içerik paylaşım projesidir.

Bize söylemek istediğiniz bir şey veya bir öneriniz mi var? Belki de bir kitap okudunuz biz de okuyalım istiyorsunuz? Ki biz bunu duymaya bayılırız. Belki diyorsunuz ki bişey izledim tam sizlik, siz de izleyin. Belki aklınızdan geçenleri birileri paylaşsın istiyorsunuz. Belki de bir soru sormak ve yorum almak istiyorsunuz. Şu sözler aklınızdan geçiyorsa bize muhakkak yazın: “Bu konuyu yazın! Şunu anlatın! Bakın bu benim girişimim ve kendimle gurur duyuyorum! Şunu denedim hayatım değişti! Bu benim hikayem anlatın ki herkese ilham olsun, örnek olsun! Bakın ne üretiyorum! Bakın ne tasarladım!” Burada her şey mümkün.

// Bu projeyi özellikle kadınların kendilerine, ailelerine, çevrelerine ve dünyaya fayda üretmelerini desteklemek üzere bir minicik katkı sağlamak için tamamen kişisel gelişim odaklı olarak kurduğumuz bir sosyal işletme olarak hayata geçirdik. Yeni öğrenilen minicik bir şeyin bile hayatta büyük farklılıklar yarattığına inandığımız için sadece kadınlara ve özellikle çalışan, profesyonel çalışan, serbest çalışan, kurumsal firmalarda çalışan, üreten, evden bile olsa bişeyler yapmayı ve hayatını kazanmayı deneyen kadınlara Bireysel Pozitif Fayda Sağlamak amacıyla bu projeyi yapıyoruz. Çünkü biz bir kadına iyi bir şey yapmanın bir aileye iyi bişey yapmak olduguna yürekten inanıyoruz.

// Neleri mi konuşacağız? Mesela, Meditasyon öğrenmek istiyorum nereden başlayacağım? Bikram ile Yin Yoga’nın farkı neydi? NLP nasıl öğrenirim? Girişimim var kim destek olur? Derdimi İnsan Kaynaklarına kibarca nasıl anlatırım? Mobing yaşıyorum, yardım! FTP nasıl kullanırım? Office 365 Admin Yönetimi nasıl yapılır? Share Point veya Sales Force’da yardım lazım! SEO öğrenmek istiyorum. Nasıl para biriktireceğim? Yatırım yaparken neye dikkat edeyim? Kolay muhasebe nasıl hallederim? Stok Yönetimi nasıl verimli yaparım? Evernote günlük hayatta ne işime yarar? Proje Yönetimi için software konuşalım mı en iyisi hangisi? Web Sitesi yapacağım yardım lazım!  Biri bana Direct Mailing öğretsin. SMS ile marketing nasıl yapılır? Gibi gibi gibi.

Sevgiler

NOT. Lütfen bize gereksiz basın bülteni yollamayın. Bu çok önemli, hassasiyetinizi rica ediyoruz. Tabii ki bir ürün/hizmet veya yenilikten haberimiz olsun istiyorsunuzdur, o halde bize bu formu kullanarak yazın, ilgilenirsek haber veririz. Bu sitede denemediğimiz, güvenmediğimiz, okumadığımız, izlemediğimiz, bildiğimize emin olmadığımız, kalitesine ve alt yapısına hayran kalmadığımız hiç bir şey paylaşmayız. Kısaca şampuan indirimi, halıda ekstra taksit veya göz altı kreminin değişen ambalajı ile ilgilenmiyoruz. Zaman en kıymetli şey, çok rica ediyoruz, hem bizim, hem de sizin zamanınızı boşuna ziyan etmeyin.

 329 Kez Okundu