ODADAKİ EN ZEKİ KİŞİ

tim-mossholder-qxaL2morzMQ-unsplash

Merhaba ben Ayşin!

Şu kısacık 49 yıllık hayatımda fuar açılışlarında hostes kızlık, bir siyasi partide il başkan yardımcılığı, gümüş kolye yüzük yapma, pazarda sucuk satma gibi birbiri ile alakası olmayan işler yapmışsam da aslen bilgisayar mühendisiyim!

Hayatta en sevdiğim şeylerden biri telefonuma sürekli App indirip denemek. Diğeri ise moda dergilerine bakmak. Gerçek söylüyorum!

Bir de boyumdan büyük işlere kalkışmaya bayılırım. Mesela bir gün 13 km koşunca gaza gelip maraton koşabiliyorum. Ya da kursa başlayınca 5 ayda B2 Almanca sertifikası almayı. İşte gene günlerden bir gün kalemi bu kadar güçlü 2 muhteşem kadın ile beraber bir portal açmaya karar verdim! Eh, Richard Trendi’nin dediği gibi “Odadaki en zeki kişi sen isen yanlış odadasın demektir”!

Sizinle beraber en sevdiğimiz, hayatımızı kolaylaştıran, beynimizi geliştiren favori telefon uygulamalarından, agile yönetim mantığını işimize ve hayatımıza sokmayı kolaylaştıran kitaplardan bahsedeceğiz. Ve şu anda dünyaca içinde olduğumuz duruma ve kapalı mağazalarımıza inat modadan, evet modadan bahsedeceğiz.

Bana yazın, bol bol yazın, eleştirin, düzeltin, yeni uygulamalar kitaplar önerin….

 289 Kez Okundu

What's Your Reaction?
DAHA ÇOK YAZ
10
NEEE?
0
OFF
0
VAY BE!
5
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.